Як фотографуватись в домашніх умовах?

У домашніх умовах легше розслабитись і бути більш природним перед фотокамерою, тому багато хто віддає перевагу фотосесії саме вдома. Тут можна створити для цього комфортні умови, що в свою чергу впливає на настрій, а це один з факторів який впливає на отримання гарних фотографій. Домашній затишок відіграє особливу роль в отриманні природного виразу обличчя і краси.

Образи для домашньої зйомки

Для такої зйомки вигідно дивляться романтичні образи. Тобто дівчині потрібно одягнутись в комфортний одяг, в піжаму, або тапочки з мордочками. Потім потрібно всього лише комфортно розташуватися в кріслі або на дивані, і ви готові зніматись в романтичному образі.

Можна поекспериментувати,  для цього можна змінити літні сукні на більш теплі зимові речі. Це дозволить знайти вам саме той образ, який найбільше буде підходити вам. Продумайте аксесуари, які допоможуть підкреслити ваші найкращі сторони, наприклад, чашка кави чи чаю в руках або мякі іргашки, або букет квітів і т.д. Все це допоможе вам знайти потрібний вам образ і зробити чудові знімки.

Фотосесія у верхньому і нижньому ракурсі

Якщо взяти нижній ракурс, то він хороший тим, що при фотографуванні ноги дівчини будуть виглядати стрункішими, і вона буде здаватись вище. Головне не переборщити, щоб фігура дівчини не виглядала непропорційно.  Ще впливає на зйомку одяг, в якому дівчина знімається.

З верхнього ракурсу можна знімати не всіх дівчат. Якщо модель невисокого росту і у неї зайва вага, то фотографія не вийде вдалою. Але поексперементувати можна. Головне підібрати взуття і одяг, які допоможуть вам на знімках виглядати ефектно і красиво.

Емоції та міміка

Якщо немає мети, зображати з себе модель, то поспостерігайте, як поводяться діти на зйомках, бігають, граються, поводяться природно. Тому для вас не існує певних вимучених поз, досить, щоб камера зафіксувала вас за повсякденними заняттями. Посміхайтесь, піддавайтесь будь-яким емоціям, експериментуйте!

Деякі дівчата просто перетворюються, коли зайнятті улюбленою справою, а коли їх просять позувати перед камерою, вони «гаснуть» і ховаються за шторкою. Якщо ви одна з таких дівчат, то про позування, як модель, вам краще забути, якщо вас сковує природна скованість і ви не в змозі нічого з собою зробити, ведіть себе як завжди. Природність життєвих ситуацій сприяє хорошим фотографіям, бо фотографія не терпить фальші.

Памятайте, що немає обовязкових поз для фотосесії. Фантазія, ось що головне. Сидіть, лежіть, стійте на голові, гнівайтесь, посміхайтесь, смійтесь, головне, щоб Вам було зручно і комфортно, тоді Ваші емоції передадуться фотографії.

Якщо Вам є чим похвалитись, зробіть на цьому акцент, більше декольте, коротша спідниця, головне без вульгарності. Якщо Вам є що приховати, використовуйте одяг та волосся.

Ну і на кінець, хочу дати Вам ще кілька корисних порад:

  1. Частіше дивіться на фотосесії професійних моделей, пробуйте повторювати їх пози і жести, вираз облич, відпрацьовуючи всі перед дзеркалом. Головне — не перестарайтесь, все повинно бути природньо.
  2. Обовязково робіть по декілька кадрів в одній і тій же позиції. Не падайте у відчай, якщо з першого разу не вийшло.