Як підготуватись до фотосесії?

Успіх будь-якої фотосесії залежить не тільки від фотографа, що знімає вас, але і від вас самих. Якщо ви дійсно хочете отримати позитивний результат — частина справи вже зроблена. Але і одного бажання теж може виявитися недостатньо. Для того, щоб фотосесія вийшла успішною, деякі деталі фотосесії потрібно продумати трохи заздалегіть. Наприклад, який образ вибрати для фотосесії?

І для вибору речей для фотосесії необхідно знати де (в студії, дома, на природі) і з ким Ви будете фотографуватис. Наступним питанням буде, ким ви хочете стати на час проведення фотосесії? Наприклад, майбутні мами найчастіше вибирають романтичні образи для фотосесії.

Але і вибір образу — ще не все. На наступному етапі підготовки можна починати думати про те, що ж взяти з собою на фотосеісю. Часто хочеться взяти все, що бачать очі. Але все підряд брати не потрібно — це тільки зробить процес зйомки важким і забере багато лишнього часу на вибір і пошук потрібних речей серед набраних речей.

Зрозуміло, вибір одягу лягає цілком на модель, хоча не виключено, що фотограф допоможе Вам доповнити образ деякими аксесуарами. Якщо Ви не впевнені, яку річ варто одягнути для обраного Вами образу, то беріть обидва варіанти — визначитесь вже на місці, або ж порадьтесь з фотографом наперед. Як ВИ розумієте, кількість «перевдягань» в процесі фотосесії обмежена, по-перше часом. В студії завжди є можливість переодягнутись і причепуритися швидко, при цьому, як правило, в студії є спеціальна кімната для цих цілей. Інша справа — фотосесія на вулиці. Навіть якщо фотозйомка проводиться в теплу пору року — у будь-якому випадку, переодягання займе від 5 до 10 хвилин. Тому для фотосесії тривалістю 2 години досить вибрати 2-4 наряди, а якщо Ви фотографуєтесь не самі, а з малюком — то швидше за все і того буде багато.

Для дитячої фотосесії, де центром уваги буде, звичайно ж, дитина, вибрані наряди і аксесуари потрібно доповнити улюбленими іграшками, які з одного боку допоможуть доповнити образ, а з іншого боку, відвернуть увагу дитини від камери і зроблять фотографії натуральними і цікавими. Особливо актуально це для малюків, які, потрапляючи під пильну увагу фотографа, можуть соромитися. Граючись з улюбленими іграшками, малюк втомлюватись буде менше і хороший настрій збережеться до кінця фотосесії. До речі, деякі іграшки можуть стати фоном для фотосесії.

І тепер, якщо Ви, звичайно, йдете не на зимню фотосеію на вулиці, то скоріш за все деякі області Вашого тіла в певні моменти фотозйомки виявляться без одягу. Тому бажано і їх підготувати. Якщо мова йде не про лице моделі, то підготовка буде полягати в принципі «не нашкодь». Наприклад, не варто перед фотосесією проріджувати брови або подразнювати інші частини шкіри, які будуть задіяні на фотосесії. Такого роду процедури варто виконати за кілька днів — Ви самі краще знаєте свою шкіру.

Декілька порад щодо вибору одягу:

  1. Одяг в смужку може сильно спотворити візуальне сприйняття фотографії.
  2. Занадто яскраві маєчки з великими картинками на дівчині будуть сильно відволікати на себе увагу від самого портрету, тому дівчатам рекомендую віддати перевагу не надто яскравим однотонним речам. Для портретів також зайвими будуть прикраси (особливо їх надлишок), які завжди можна легко зняти.
  3. Одяг не повинен приховувати вашу фігуру, це стосується як дівчат, так і хлопців. Мета фотосесії — показати Ваші гідності, і тому одяг не повинен заважати виглядати Вам красивими.
  4. Ну і дівчатам не варто забувати, що красива нижня білизна не зіпсує фотографію, тому для кожного наряду підберіть відповідний комплект нижньої білизни, щоб такі частини, як бретельки, не псували фотографію.

Крім одягу на фотосесію можна взяти безліч іншого реквізиту, аксесуарів, які допоможуть підкреслити обрані образи. Для дівчини в залежності від обраного образу буде доречним підібрати рукавички, капелюшки, браслети, стрічки, бантики, шарфики та інше. Для деяких образів підійдуть мякі іграшки пастельних тонів — ведмедики, зайчики, а для деяких підійдуть канати, ланцюги, батоги, чорні чоботи на підборах, наручники, маска на обличчя і т.д. Якщо у фотосесії братимуть участь діти, то звичайно, і аксесуари будуть різними, але дитячі іграшки потрібно брати однозначно! Для малюків візьміть, по-перше, їх улюблені іграшки, з якими дитині буде спокійніше. Для маленьких принцес Ви можете взяти декоративні квіти або косметичний набір. Також можна взяти біжутерію. Хлопчикам буде доречний мужній стиль — одяг в стилі мілітарі, іграшкові пістолети, автомати, підійдуть також великі машини або спортивний інвентар. Цікаві фотографії вийдуть, якщо на фотографіях будуть присутні елементи великого конструктора (особливого мякого).

Якщо Ви фотографуєтесь не самі, цікавими будуть фотографії на яких Ви одягнені однаково, ну хоч в одному стилі, або ж одяг має відображати певну задумку.