Як позувати на корпоративі?

Попереду свята, ура, корпоративи — час коли можна розслабитися. Звичайно всі люблять корпоративи, і підготовка до корпоративного свята забирає багато сил у організаторів, вони замовляють ресторан, запрошують фотографа, придумовують програму.

Ви звичайно теж готуєтеся до свята, особливо жінки, і ось скоро корпоратив. Ви підготувалися, плаття, зачіска, макіяж і прекрасний настрій гоотові.

На корпоративі буде фотограф, як йому позувати.
Як фотограф, можу сказати, що не дивлячись на те, що зйомка корпоративу це в основному репортажна зйомка, мені подобається коли мені позують, посміхаються, піднімають келихи, проявляють емоціі. Я хочу дати вам декілька простих порад.

На групових знімках тримайтеся щільніше

Намагайтеся робити так щоб між вами і іншими людьми була мінімальна відстань. Візьміть за руку, приобніміть, будьте ближче. Великі відстані між фігурами на фотографії виглядають не айс.

Не їжте коли вас фотографують

Загалом, фотографу не потрібно взагалі фотографувати коли люди їдять, але якщо фотограф недосвідчений він може спробувати це зробити… Красиво і елегантно підійміть келих і посміхайтесь.

Посмішки, посмішки посмішки

Немає нічого прекраснішого ніж посмішки на фотографіях, адже посмішки бувають різні: веселі, загадкові, кокетливі… Використовуйте всі види посмішок.

Проявіть креатив

Щоб фотограф зміг сфотографувати що-небудь цікаве, вам треба це цікаве йому показати, використовуйте весь доступний реквізит для того щоб “подуріти”. Загалом не соромтеся, невдалі знімки все одно видалимо.

Напевно все, згадаю, напишу ще…

А якщо вам потрібен фотограф на корпоратив, то ви можете зателефонувати мені 🙂